Dámské spodní prádlo

Je pravda, že je jen málo žen, které si samy nakupují spodní prádlo. Proč? Obvykle ho mají zásoby od svých protějšků, u kterých se stalo dámské spodní prádlo jedním z nejoblíbenějších darů. Právě muži by se tak měli alespoň lehce orientovat v tomto na prvním pohled jednoduchém oboru, protože je jasné, že krása a svůdnost ženy ve spodním prádle vždy láká. Je tak nesmírně trapné, pokud nakoupí špatně, což platí v této, pro některé muže choulostivé kategorii, dvojnásob.

TIARA GALIANO - luxusní spodní prádlo

Je logické, že naprosto základním předpokladem pro to, abyste nakoupili dámské spodní prádlo, které bude použitelné, a které bude tedy žena nosit, musíte jí mít perfektně „v oku“. Pokud si nejste základními parametry – velikostí a obvodem, jistí, radši se zeptejte. Určitě nebude od věci, pokud budete znát i oblíbený materiál vaší partnerky, protože dámské spodní prádlo dnes nabízí i v tomto směru nespočet variant.

V případě, že jste si těmito základními požadavky na správný výběr naprosto jistí, můžete už lehce popustit uzdu svému vkusu, fantazii, kreativitě. Podprsenky, kalhotky, košilky, pyžama, vše je v nabídce a jej jen na vás, zda to pojmete spíše prakticky, nebo lehce eroticky. Co už muži vůbec nechápou, a u čeho jsou vždy nejvíce překvapení, jsou ceny.

Pokud jste si až do teď mysleli, že je kvalitní dámské spodní prádlo záležitostí pár set korun, radši vás vyvedeme z omylu. Je určitě lepší, když jako dar zvolíte značkový výrobek, který vydrží, protože podprsenky za pár stovek jsou nepohodlné a v mnoha dalších ohledech problematické. V tom případě si ale připravte zhruba tisíc korun, někdy i víc. Značky jako Triumph, Samanta, Gaia, Irall a další reprezentují sice luxusnější, ale u žen velmi oblíbené spodní prádlo. Pokud chcete mít svou drahou polovičku opravdu svůdnou a sexy, šetřit se nevyplácí.