Pánské spodní prádlo

I když jsou muži obecně ke svému spodnímu prádlu mnohem upnutější a každý si ho raději koupí sám, nebo minimálně své přítelkyni poradí, oblíbily si ženy pánské spodní prádlo jako dobrý dárek, kterým mohou své přítele lehce potrápit a poškádlit. Pokud i vy patříte mezi ženy, které rády dávají dary a tak trochu vám došly nápady, věřte nám, že pánské spodní prádlo je originální a v jistém směru určitě překvapíte.

Na druhou stranu si dejte pozor na některé ukazatele, které by mohly finální dojem z dárku výrazně narušit. Tím prvním je pochopitelně typ spodního prádla, jaké váš partner rád nosí. Slipy, trenýrky a boxerky jsou v podstatě těmi základními kategoriemi, ve kterých je pánské spodní prádlo k dostání.

Na jednu stranu je toto vcelku jednoduché, protože se to dá snadno vypozorovat, nebo zjistit letmým projitím šatníku partnera. Na druhou stranu si na to dejte opravdu pozor, protože muži typ spodního prádla neradi mění, a pokud koupíte fanouškovi trenýrek slipy, téměř na sto procent je nosit nebude a váš dárek tudíž neocení. To samé platí v oblasti materiálů, i když zde to máte o poznání jednodušší, protože se pánské spodní prádlo obvykle objevuje především ve variantách z bavlny, která je nejoblíbenější.

Logicky buďte opatrné i u velikosti spodního prádla. Většina je sice flexibilní v určitých hranicích, nicméně pohodlí a v neposlední řadě také zdravotní stránka by měly být na prvních místech. Co se týče značek, nejsou muži zdaleka tak vybíraví jako ženy, což vám při výběru toho ideálního dárku situaci výrazně ulehčuje.

Je pravda, že výrobci, jakými jsou například Haster, Benefit, Sesto, nebo některé mnohem luxusnější značky, určitě potěší, ale nejsou nutností. Z hlediska ceny máte v podstatě na výběr z klasických výrobců, kteří se specializovali pouze na pánské spodní prádlo, a kde se cena pohybuje v řádech pár stovek korun, nebo ze zmíněných luxusnějších značek jako například Adidas apod., kde už se bude blížit tisíci korun. Je to ale jen na vás, jak moc máte svého partnera rády.