Správný výběr spodního prádla

Výběr spodního prádla je velmi důležitý, a proto věnujte jeho výběru dostatek času. Jen tak se vám podaří sehnat prádlo, které vám bude dobře sedět a ve kterém se budete cítit příjemně.

O výběru spodního prádla

Při výběru spodního prádla věnujte náležitou pozornost materiálu. Nejlepší jsou přírodní materiály, které jsou pohodlné a nedráždí pokožku. Samozřejmě záleží také na tom, na jakou příležitost si spodní prádlo pořizujete. Má-li jít o prádlo na běžné nošení, je důležitá maximální pohodlnost. Chcete-li spodní prádlo na sport či jinou zátěžovou aktivitu, je vhodné volit spodní prádlo ze speciálních materiálů, které umožňují lepší termoregulaci, odvádění potu, větrání atd. Pokud dámy hledají vhodné spodní prádlo pro chvilky svádění, mohou si dovolit vybrat spodní prádlo ze syntetického materiálu. Nehodí se však pro celodenní nošení.

Druhy spodního prádla

Ať už sháníte dámské či pánské spodní prádlo, můžete si vybrat z různých druhů. Pánové mají na výběr trenky, trenkoslipy, slipy či tanga. V poslední době jsou oblíbené především trenky a trenkoslipy. Pohodlně se nosí a vyrábějí se v různých stylech. Slipy jsou vhodné na sport.

I dámy si mohou vybrat, zda zvolí klasické kalhotky, tanga, dámské boxerky, ale široký výběr je i podprsenek. Některé druhy spodního prádla se hodí na běžné nošení i na sport. Pro sport jsou však zcela nevyhovující tanga.

Kde nakupovat spodní prádlo

A kde vybírat spodní prádlo? Chcete-li mít jistotu skutečné kvality, vyplatí se připlatit si za spodní prádlo. Vyhněte se tedy tržnicím a vyrazte do značkových prodejen. I ve značkové prodejně můžete koupit spodní prádlo za příjemnou cenu a navíc budete mít jistotu, že vám dlouho vydrží a že se v něm budete cítit pohodlně a uvolněně.